דלג לתוכן
‎ חגיגה בפרינטוס - הדבקה על קאפה ללא תוספת תשלום ! משלוח חינם על כל הזמן מעל 299ש״ח, ועכשיו לזמן מוגבל 15% הנחה על כל האתר בהכנסת קופון: WN15
‎ חגיגה בפרינטוס - הדבקה על קאפה ללא תוספת תשלום ! משלוח חינם על כל הזמן מעל 299ש״ח, ועכשיו לזמן מוגבל 15% הנחה על כל האתר בהכנסת קופון: WN15
עיצוב קיר עם תמונות

איך לעצב את הקיר בעזרת תמונות מודפסות

עיצוב קיר עם תמונות

תליית תמונות מודפסות ברחבי הבית מעניקה אופי ייחודי לחללים השונים. עובדה זו ידועה לרבים מאתנו, אך מעטים מחזיקים בכלים שיביאו לעיצוב מרשים שעונה על צרכיהם. בשורות הבאות נרכז בפניכם את סגנונות העיצוב השונים שיאפשרו לכם להכין תמונות קיר בעיצוב אישי בקלות, הישארו כאן ותצאו עם הקיר שתמיד חלמתם עליו.

אפשרות ראשונה: קיר קלאסי

אופציה זו מתאימה למי מכם שרוצים לצאת עם קיר מרשים במינימום מאמץ. כדי שזה יקרה, עליכם לבחור 2 תמונות שעונות גדולות יחסית שיש ביניהן דמיון בצבעים או בסגנון העיצוב. נציין שלעיתים עולה קושי במציאת תמונות כמעט זהות. אם תמצאו את עצמכם במצב שכזה, תוכלו לערוך חיפוש באתר ולבחור תמונות מהמאגר או למצוא תמונות שלא מהאתר ולהדפיס אותן    אצלנו תוכלו להיעזר בקטגוריות תמונות אבסטרקט או בהדפסת יצירות אומנות .

אפשרות שנייה: קיר מתוחכם

אתם יכולים להפוך את הקיר שלכם למתוחכם ועדין תוך שימוש ב - 2 תמונות מפושטות בצבעי שחור לבן. ראוי לציין שבחירה באפשרות זו מצריכה בירור אודות השפה העיצובית שקיימת בחלל הנבחר. שכן, קיר מסוג זה מתאים למרחבים שמעוצבים במינימליזם.
לצורך כך תוכלו לבחור ממגוון תמונות בסגנון אורבני

 

אפשרות שלישית: קיר דרמטי

עיצוב קיר מסוג זה מתאים למי שחיים ונושמים את תחום העיצוב. במילים אחרות, מדובר באנשים שלא פוחדים משילוב הצבע השחור בקירות הבית. נדגיש שהקיר מצריך שימוש ב – 2 פריטים חשובים:

  • מסגרות שחורות בעובי משתנה
  • תמונות בסגנונות שונים שצבועות בגווני שחורלבן

אם אין ברשותכם תמונות מסוג זה, תוכלו לבחור בתמונות מתאימות מתוך גלריית התמונות שבאתר. שכן, יש קטגוריה ספציפית שתאפשר לבצע הדפסת תמונות איכותית.

אפשרות רביעית: קיר ציר זמן

תכינו את עצמכם, כי אתם עומדים להתאהב בקיר שיראה את השינויים שעברתם בשנים האחרונות. אם תרצו קיר ייחודי שכזה, תצטרכו להתחיל בתמונה אחת שתיתלה במיקום נמוך יחסית והיא תסמל את תחילת ציר הזמן. לאחר מכן, תצטרכו לתלות תמונות נוספות שיאפשרו להכיר בתהליכים שעברתם כזוג או משפחה. ניתן למשל לתלות תחילה תמונה זוגית, מעליה תמונה מהחתונה ובקצה של הקיר ייתלו תמונה של הילדים. רגע לפני שנעבור לקיר הבא, נמליץ לבצע הדפסת תמונות עם מסגרת בקיר זה, כדי שתוכלו לשמור על אחידות בין התמונות שייתלו
בהפרשים של חודשים או שנים.
 להדפסת תמונות אישיות היכנסו לאשף התאמת התמונות שלנו להדפסה על נייר פוטו

אפשרות חמישית: קיר היפסטרי

קיר זה מתאים לאנשים שטרנדים לא מדברים אליהם. שכן, זוהי אלטרנטיבה שפונה למי שמעדיפים לשחות נגד זרם הטרנדים. במצב שכזה, צריך לבצע הדפסת תמונות לתלייה, לסדר אותן על גבי הקיר ולהדביק באמצעות וואשי טייפ בגוון אחיד. מומלץ "למסגר" את התמונות עם הוואשי טייפ או להניח חתיכות קטנות שידביקו את הפינות לקיר הנבחר.

 

אפשרות שישית: קיר אקלקטי

תכינו את המחשב, כי תצטרכו לבצע בקרוב הליך שכולל הדפסת תמונות עם מסגרת. זה הזמן לפנות לשכנים, קרובי משפחה או חברים ולבקש מהם מסגרות לתמונות. שכן, הסגנון האקלקטי מאופיין בתמונות שיש להן מסגרות בגדלים, סגנונות וחומרים שונים. תוכלו למשל לשלב בין תמונות עם המסגרות הבאות:

  • מסגרת פלסטיק פשוטה
  • מסגרת עץ וינטג'
  • מסגרת בגווני זהב או כסף

זו ההזדמנות שלכם לבחור את השילובים הכי לא צפויים, כדי ליצור טוויסט ייחודי שימשוך את העין.  

אפשרות שביעית: קיר גרפי

חובבי אומנות ואמנים שרוצים להביע את עצמם חייבים להכיר בקיר הגרפי שנחשב לפשוט, מינימלי ומדויק. בחירה בקיר זה מצריכה חיפוש אחר תמונות קיר בעיצוב אישי בעלות מסגרות דקות במיוחד ותואמות אחת לשנייה. חשוב לדייק בבחירת המסגרות, משום שזו מאפשרת להבליט את ההדפסים שקובעים בסופו של דבר את טון העיצוב הסופי. מומחים בתחום העיצוב ממליצים לבחור במסגרות בצבעי שחור או לבן, אך אתם יכולים כמובן לבחור את הסגנון המתאים לחלל שנמצא מסביב.

אפשרות שמינית: קיר בוהמייני

הקיר הנוכחי נחשב לנפוץ בבתי אב שונים. שכן, הסגנון הבוהמייני תפס תאוצה בשנים האחרונות ורבים בחרו להשתמש בו לעיצוב הסלון, חדרי השינה והמבואה. עיצוב זה עשוי להוות חיסרון עבור מי שמעדיפים קיר חלק. שכן, הוא צריך להיות עשיר מבחינה וויזואלית ועלול לגרום לעומס גירויים. היתרון המשמעותי שתיחשפו אליו במידה ותבחרו בקיר בוהמייני, נוגע למגוון האפשרויות. שכן, יתאפשר לכם לבחור בתמונות ומסגרות מסוגים שונים מבלי לבצע מיון קפדני, לדוגמא:

  • תמונה עם מסגרת מרובעת בגווני זהב ועץ
  • 3 תמונות קטנות ממוסגרות בגודל דומה
  • הדפס קנבס קטן

קיר שכזה צפוי להשאיר את האורחים שלכם פעורי פה, בעיקר בגלל התחכום שלו.

 

אפשרות תשיעית: קיר וינטג'

אי אפשר לעסוק בעיצוב קירות ביתיים תוך תליית תמונות קיר בעיצוב אישי, מבלי לציין את קיר הוינטג' שנוכח לא פעם בחנויות יד שנייה שמעוצבות בטוב טעם. מי שיבחרו בקיר זה, יצטרכו לשכוח מהזרימה שאופיינית לקיר הבוהמייני שהוצג לעיל. שכן, קיר וינטג' חייב להיות מעוצב בהתאם לקונספט קבוע שכולל אך ורק פריטי אספנות. מומלץ להוסיף לקיר זה טפט בגווני שמנת – לבן עם פרחים עדינים שיסייעו ביצירת האווירה הרצויה. ניתן גם להוסיף מראות וינטג' בגדלים שונים ולהתמקד בעיקר בתוספת של תמונות נוף או תמונות וינטג' עם מסגרות בגווני זהב או עץ. שכן, אלו המאפיינים של פריטי הוינטג'.

 

אפשרות עשירית: קיר וורסטילי משפחתי

הקיר הוורסטילי מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים צעירים. שכן, קיר זה מורכב מתמונות ממסוגרות בעיצובים שונים שאתם יכולים לתלות לבד או יחד עם הילדים. בבסיסו של הקיר תמצאו תחכום והומור שחסר בקירות האחרים, משום שהילדים צפויים למצוא הקשרים מעניינים שיבואו לידי ביטוי בין התמונות שייתלו על גבי הקיר.
שימו לב, בחירה בקיר זה מצריכה בדיקה מעמיקה אודות הנגישות שלו. שכן, המיקום של התמונות צריך להיות מותאם לגובהם של דיירי הבית, כך שתצטרכו לבדוק זאת מראש ולהוסיף שרפרף בקרבת מקום. נדגיש שאין עת מסוים לתליית התמונות על הקיר. כל אחד מבני הבית יכול להוסיף את התמונות שמתאימות לו בכל עת. כדי שזה יקרה, עליכם להניח קופסא עם תמונות ומדבקות דו צדדיות. כך ניתן יהיה להוציא את התמונה המתאימה, להוסיף מדבקה ולעצב את הקיר באופן שונה בכל פעם מחדש.

השורה התחתונה 

יש מגוון רחב של דרכים שיובילו אתכם לעיצוב קירות הבית באופן מרהיב. שכן, צריך רק לבחור בסגנון מתאים, לבצע הדפסת תמונות איכותיות ולמסגר אותן בעת הצורך. כעת אתם מכירים באפשרויות המומלצות ביותר, כך שנותר לכם רק לבחור את התמונות מהקטלוג של פרינטוס - printus ולעצב את הקיר שתמיד חלמתם עליו.

מאמר קודם כך תבחרו את גודל התמונה לבית בצורה נכונה - כל הכללים
מאמר הבא כיצד לכייל את צבעי המסך בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר