דלג לתוכן
‎ חגיגה בפרינטוס - הדבקה על קאפה ללא תוספת תשלום ! משלוח חינם על כל הזמן מעל 299ש״ח, ועכשיו לזמן מוגבל 15% הנחה על כל האתר בהכנסת קופון: WN15
‎ חגיגה בפרינטוס - הדבקה על קאפה ללא תוספת תשלום ! משלוח חינם על כל הזמן מעל 299ש״ח, ועכשיו לזמן מוגבל 15% הנחה על כל האתר בהכנסת קופון: WN15

אודות

ברוך הבא לאתר printus.co.il  

ראשית אנחנו רוצים לברך אותך על שהגעת אלינו.

האתר נוצר מתוך השקפה כי רובנו אוחזים בידנו בפוטנציאל לצלם רגעים, זכרונות וחוויות בלתי נשכחות שנרצה להפוך לתמונה מוגדלת שתוצג לראווה.  

האתר הוקם בשיתוף פעולה עם עסק ותיק בענף הדפוס עם מעל ל - 30 שנות נסיון.

לאחר שנצבר נסיון רב בעבודה בעיקר מול לקוחות גדולים וחברות, בהיקפי עבודה רחבים, החלטנו לפתח אתר אינטרנט שיגיש את הידע, היכולת הטכנית והנסיון שנצבר בכדי לספק את המוצר הטוב ביותר, תוך עמידה בזמני אספקה והכל לשביעות רצונך.


החומרים שלנו

לאורך השנים קנינו חומרי גלם ממספר רב של ספקים מקומיים ואף ייבאנו חומרי גלם שלא היו בנמצא באופן ישיר.  הנסיון אותו צברנו לאחר שימוש בחומרי גלם שונים לימד אותנו להעדיף את חומרי הגלם הטובים, על אף עלותם הגבוהה ולבחור בספקי משנה מובילים עימם אנו בקשר ארוך שנים. מסגרות העץ עשויו עץ טבעי בלבד, הקאפות הן מהסוג העבה, מיובאות מקוריאה ונחשבות יקרות ואכותיות משמעותית בהשוואה למוצר הסיני או לקאפות דקות. הקאנבס באיכות גבוהה מצופה בשכבה דוחת נוזלים, וניתן להזמין קאנבס כותנה טבעית. מוצרי הפלסטיק לתהליך הלמנציה מיובאים כולם מקוריאה או ארה״ב ונחשבים איכותיים במיוחד ויקרים בהשוואה לממוצע בשוק, מוצרי עץ ונייר שמקורם באטליה. הדיו בו אנו משתמשים היינו מקורי בלבד,  מסדרת ULTRA CHROME HDX היקרה של חברת אפסון, המורכב מ 12 פגמנטים של צבע, ונחשב עמיד לאורך זמן רב (60-200 שנה לפי מבחני מעבדה)*, ידידותי לסביבה, אינו רעיל, ולכן בטוח לשימוש בתוך הבית, כולל בחדר הילדים. כל זאת על מנת ליצור מוצר איכותי, ברמה גבוהה שיהיה לשביעות רצונך.


הצוות שלנו

הרי אף אחד אינו בעל יכולת, כפי שכולנו יחד - הצוות שלנו מורכב מעובדים מסורים בעלי נסיון רב של אלפי ועשרות אלפי שעות עבודה. צוות ניהולי ותיק בעל עשרות שנות נסיון, האמון על קשרי לקוחות, מעקב הזמנות, שירות שילוח, וניהול חשבונות וצוות האתר אשר ישמח לעמוד לשירותך בכל מקרה של תקלה טכנית, קושי או חוסר שביעות רצון.


אחריות

אנו בטוחים באיכות המוצר הסופי ומעניקים על כל רכישה אחריות מלאה לעשר שנים לשמירה על צבע מפני דהייה*

* בכפוף לתקנון האתר